Villa C'Est La Vie
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα Infinity Πισίνα θαλασσινού νερού | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο φίτνες | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Ένα γήπεδο τέννις Ένα γήπεδο γκολφ Ιππασία Wind surfing Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης Αποτρίχωση Απολέπιση σώματος Περιτυλίξεις σώματος Περιποίηση προσώπου Τζακούζι Μανικιούρ Πεντικιούρ |
| Υπηρεσία μεταφοράς Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο | Φαγητό/Ποτό Σνακ μπαρ στην πισίνα | Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος |
Η Villa C'Est La Vie Rodney Bay απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από την παραλία και προτείνει στους επισκέπτες να ασχοληθούν με ιστιοσανίδα, κατάδυση με αναπνευστήρα και κατάδυση. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται στην παραλία και διαθέτει πισίνα υπερχείλισης, καθώς και έχει θέα στον κήπο.
Το Νυχτερινό Κέντρο Friday Night Street Party απέχει σχεδόν 2 χλμ. από τη βίλα, ενώ Υδάτινο Πάρκο Splash Island Water Park Saint Lucia είναι σε απόσταση 2,1 χλμ.
Αυτή η βίλα έχει μπάνιο με μπιντέ και ντους. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν στεγνωτήρα μαλλιών.
Οι επισκέπτες αυτής της βίλας μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην κοινόχρηστη κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στην Villa C'Est La Vie από το αεροδρόμιο Σεντ Λουσία Βίτζι σε 15 λεπτά με αυτοκίνητο. Στο χώρο στους επισκέπτες προσφέρονται υπηρεσίες γάμου και ζωντανή διασκέδαση, καθώς και μαθήματα γιόγκα. Η Villa C'Est La Vie προσφέρει μασάζ πλάτης, καθώς και χώρο θεραπειών και τζακούζι για τη χαλάρωση μετά από μια κουραστική μέρα. Για τη χαλάρωση μετά από μια κουραστική μέρα προσφέρονται απολέπιση σώματος, πεντικιούρ και μανικιούρ
- Αεροδρόμια
- Σεντ Λουσία Βίτζι Αεροδρόμιο8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- VIP check-in/ -out
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ιδιωτική παραλία
- Υπηρεσίες κομμωτή/τριας
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Σνακ μπαρ στην πισίνα
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Πισίνα θαλασσινού νερού
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Υδάτινο πάρκο
- Ζωντανή ψυχαγωγία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Τζακούζι
- Πεντικιούρ
- Μανικιούρ
- Αποτρίχωση
- Απολέπιση σώματος
- Περιποίηση προσώπου
- Αίθουσα περιποίησης
- Περιτυλίξεις σώματος
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Κέντρο φίτνες
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Μαθήματα γιόγκα
- Γυμναστής
- Μαθήματα αεροβικής
- Ψάρεμα
- Ρηχή πισίνα
- Υπηρεσίες μακιγιάζ
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Στεγνοκαθαριστήριο
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
- Βρεφικές κούνιες
- Φύλαξη παιδιών
- Παιδικός μπουφές
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιχνίδια
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Σεντ Λουσία Βίτζι από η Villa C'Est La Vie;
Η Villa C'Est La Vie απέχει 5 χλμ. από το Σεντ Λουσία Βίτζι. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa C'Est La Vie;
Οι τιμές σε η Villa C'Est La Vie κυμαίνονται από 1530$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villa C'Est La Vie;
Η Villa C'Est La Vie δέχεται μόνο Visa, American Express και Discover. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Villa C'Est La Vie;
Ναι, οι πελάτες της η Villa C'Est La Vie θα απολαύσουν πισίνα υπερχείλισης. - ❓
Προσφέρεται πρωϊνό σε βίλα;
Ναι, βίλα παρέχει δωρεάν αγγλικό πρωϊνό.